WEBDESIGN - VAŠE PREZENTACE NA INTERNETU

Webdesign - návrh a výroba www prezentace na míru

Nároky na prezentaci na internetu se neustále zvyšují a to jak po obsahové a grafické stránce, tak i po stránce technického řešení a optimalizace pro vyhledávače, které by mělo co nejlépe podporovat současné trendy a www standarty.

Důležité je také to, aby vaše stránky úspěšne prezentovaly správné produkty a aby byly přehledné, intuitivní a přístupné. Všechny tyto uvedené vlastnosti, a nejen ty, výrazně ovlivňují úspěšnost vaší internetové prezentace a její efektivitu.

Webdesign

 • analýza firemních potřeb v oblasti internetu
 • grafický návrh prezentace a řídících prvků
 • návrh firemního stylu
 • www prezentace
  • jednoduchá statická prezentace
  • dynamická prezentace
  • www systémy (katalogy, redakční systémy)
  • redesign stávajících stránek
 • registrace domén a hostingu
 • reklama na internetu

Reklama

Na základě vašich požadavků a potřeb dokážeme zajistit reklamu i v dalších médiích, dále nabízíme výrobu grafiky. zajistíme velkoplošný tisk, potisk a výrobu reklamních plachet a bilboradů a jejich umístění v oblasti Brno a okolí.

Zajistíme pro Vás také potisk a výšivku triček, čepic a dalších reklamních materiálů a předmětů za zajímavé ceny. V případě zájmu o reklamní služby nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo nám přímo zašlete vaši poptávku.


OUTSOURCING IT

Potřebujete snížit náklady za správu vaší počítačové sítě ? Právě pro vás poskytujeme externí správu sítí nebo kompletní outsourcing IT. Služby poskytujeme v oblasti - Brno a okolí. Pokud Vás zajímá naše nabídka služeb IT zvolte odkaz outsourcing IT. Pokud máte zájem přímo o kalkulaci ceny správy sítě - kontaktujte nás zde.

EXTERNÍ SPRÁVA SÍTĚ

Nejste spokojeni se současným stavem správy vaší počítačové sítě a počítačů, řešíte neustále tytéž problémy - ztrácíte tím nejen svůj čas, ale i čas svých zaměstnanců a tím i peníze - ozvěte se nám a my pro vás navrhneme řešení.

VÝROBA WWW PREZENTACE

Vyrobíme pro Vás prezentaci na internetu na klíč. Zašlete nám vaše představy a my vás budeme obratem kontaktovat s našimi návrhy řešení realizace.

SERVERY FUJITSU-SIEMENS

fujitsu-siemens servery primergy econel PRIMERGY Econel 200 S2 nabízí finančně nenáročné serverové řešení založené až na dvou Intel® Xeon® procesorech. Tento server dokáže růst s vašimi potřebami. Zároveň vám nabízí již ve standardní konfiguraci ochranu dat operační paměti ECC a integrovaný řadič RAID 1 (zrcadlení) na základní desce.

GRAFICKÉ A REKLAMNÍ SLUŽBY

Součástí naší nabídky jsou i grafické a reklamní práce včetně návrhů a jejich realizace.